Menu

Časté otázky

Na ako dlho môžem využiť Vaše služby?

V prípade hnuteľných vecí (motorové vozidlá) poskytujeme naše služby najdlhšie na obdobie 6 mesiacov, v prípade nehnuteľností (domy, byty, pozemky) najdlhšie na obdobie 12 mesiacov.

Platí sa za Vaše služby aj záloha?

Dopredu nič neplatíte, za naše služby začnete platiť až po mesiaci od využitia našich služieb, obdržaní financií na Váš účet.

V prípade založenia motorového vozidla môžem vozidlo aj naďalej využívať?

Kým je motorové vozidlo u nás založené, nesmie používať, je odparkované v stráženom poistenom krytom areáli, čiže je pod strechou, taktiež za Vás platíme všetky poplatky za motorové vozidlo, ako napr. povinné zmluvné poistenie.

V prípade služby oddlženia nehnuteľnosti je možné nehnuteľnosť naďalej užívať?

Počas celého obdobia služby oddlženia majetku je možné nehnuteľnosť užívať za vopred dohodnutých podmienok.

Ako dlho trvá proces založenia motorové vozidlo?

Celý proces trvá asi jeden pracovný deň od odovzdania všetkých nami požadovaných dokumentov k motorovému vozidlu, ktoré sú potrebné na riadne poskytnutie služby autozáložne, t.j. najmä technický preukaz (TP), osvedčenie o evidencii vozidla (OEV), ústrižok/potrdenie o zaplatení PZP, servisná knižka, kľúče od motorového vozidla, doklady o vykonaní STK a EK. Po splnení všetkých podmienok Vám vyplatíme ihneď peniaze.

Ako dlho trvá, kým mi oddlžite nehnuteľnosť?

Celý proces trvá min. 5 pracovných dní (záleží koľko máte záložných veriteľov a pod.), bližšie informácie na osobnom stretnutí.

Ako staré motorové vozidlá zakladáte?

Naša spoločnosť zakladá motorové vozidlá nie staršie ako 5 rokov. 

Čo ak som zapísaný v registri neplatičov, mám nízky príjem, alebo som nezamestnaný?

Nakoľko sú naše služby viazané na hnuteľný, alebo nehnuteľný majetok, v prípade autozáložne/oddlženia  majetku musia byť naše služby zabezpečené hnuteľným, alebo nehnuteľným majetkom.

Je možnosť využitia Vašich služieb aj v prípade, že mám exekúciu, hrozí mi dražba, alebo sú na majetku iný záložný veritelia?

Áno, v tomto prípade sa jedná o službu oddlženia  majetku, na ktorom viaznu exekúcie, alebo iné záväzky, taktiež aj ak Vám hrozí dražba.

Ako mám postupovať, ak mám na majetku exekúciu, hrozí mi dražba a pod.?

Náš profesionálny tím zložení z advokátov, finančných a realitných poradcov za Vás vybaví všetky záležitosti týkajúce sa oddlženia, ako aj vyplatenia všetkých dlhov, Vy nemusíte nič robiť, všetko urobíme za Vás.

Nepredávajte svoj majetok pod tlakom a za nízku cenu

Chcete pomôcť? Neváhajte nás kontaktovať.