Menu

Oddĺženie majetku

Komplexné oddlženie majetku

Všetko, čo potrebujete pre oddlženie vášho majetku:

  • získanie finančných prostriedkov
  • služby našich právnikov
  • služby realitnej kancelárie

Vieme, že uplatniť sa na trhu práce a získať stabilné zamestnanie je dnes ťažké. Stovky jednotlivcov a rodín sa, často bez vlastného zavinenia dostávajú do finančných problémov a sú nútené požičať si peniaze s nevýhodnými podmienkami od bánk a nebankových subjektov.

Po čase však svoje úvery nezvládajú splácať a na majetku sa začínajú hromadiť exekúcie. Dom, byt či pozemok postihnutý exekúciami je však v tejto dobe často absolútne nepredajný a jeho majitelia tak strácajú poslednú šancu, ako sa dlhov definitívne zbaviť.

Preto sme vypracovali komplexný program oddlženia majetku, ktorým sa snažíme pomôcť rodinám a jednotlivcom znovunadobudnúť finančnú nezávislosť.

Zabezpečíme pre vás komplexný právny servis ako aj služby realitnej kancelárie a postaráme sa o hladký priebeh oddlženia. Zároveň za vás vyplatíme všetky dlžoby, ktoré sú na vašom majetku. Náš profesionálny tím právnikov, realitných maklérov a finančných poradcov za vás vybaví všetky záležitosti.

Za naše služby vopred neplatíte! Finančné vysporiadanie sa zrealizuje až po úspešnom oddlžení majetku k vašej spokojnosti.

Na konci celého procesu bude majetok bez akýchkoľvek dlžôb
. Budete ho môcť predať, prenajať alebo ďalej využívať bez finančných problémov, alebo začnete čerpať výhodnejší úver za lepších podmienok pre vás a vašu rodinu.

Potrebujete pomôcť, poradiť alebo máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

Nepredávajte svoj majetok pod tlakom a za nízku cenu

Chcete pomôcť? Neváhajte nás kontaktovať.